1. We wtorek na nabożeństwo majowe i Mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 6. Po Mszy  św. spotkanie formacyjne w sali katechetycznej.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.  Początek adoracji o godz. 17.00.

3. Również w środę na nabożeństwo majowe i Mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 7. Po Mszy  św. spotkanie formacyjne w sali katechetycznej.

4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. na spotkanie organizacyjne przed I Komunią Świętą zapraszamy rodziców dzieci z klasy 2 szkoły podstawowej.

5. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O poprowadzenie różańca prosimy różę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny z numerów 401 -420.

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

W przyszłą niedzielę 29 maja w godzinach od 11.00 do 15.00 w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie ul. Słoneczna 6 odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku, czyli rejestracja potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, którą organizujemy z Fundacją DKMS, pomagając osobom chorym na nowotwory krwi. Im więcej potencjalnych dawców szpiku tym więcej osób możemy uratować. Zapraszamy wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia w wielu od 18 do 50 roku życia.