1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klasy II. Z racji na ważność omawianych spraw prosimy wszystkich o przybycie.

2. W środę o godz. 17.00 rozpocznie się cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. W trakcie trwania adoracji zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty.

3. W czwartek na nabożeństwo majowe i Msze św. zapraszamy dzieci z klasy III i ich rodziców. Po Mszy będzie pierwsza próba.

4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji jest dzień święceń diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

6. Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc materialną okazywaną parafii.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr  21 – 40.