1. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00.

2. W czwartek – 11 lutego – przypada  wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W tym dniu naszą modlitwą otoczmy wszystkich chorych i cierpiących. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo na które zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie osoby chore i starsze.

3. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Różańcowej.

4. Wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc okazywaną parafii. Z tydzień prosimy o pomoc na pokrycie opłat związanych z ogrzewaniem kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 441 -460.