1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Prośmy o nowe powołania do kapłaństwa i  życia zakonnego.

2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek i środę.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek od godz. 14.30 do 17.30 spowiedź wielkopostna.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o nowe powołania do kapłaństwa.

6. W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Droga Krzyżowa będzie naszą modlitwą w intencji wszystkich zmarłych parafian i dusz w czyśćcu cierpiących. Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy.  W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

7. W niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy róże Korony Miłosierdzia Bożego.

8. Informujemy, że już nie ma wolnych intencji na rok 2022. Msze  św. zamawiane przed pogrzebem, podobnie jak dotychczas, będą przekazywane polskim misjonarzom. Na rok 2023 intencje mszalne będą przyjmowane od października.

9. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Zwracamy się również z prośbą o pomoc w zbudowaniu „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”.

10. Prosimy o posprzątanie cmentarza przed świętami.

11. Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc okazywaną parafii – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 301 – 320.