1. Dzisiaj rozpoczyna się Oktawa Wielkanocna, która przedłuża radość świętowania Zmartwychwstania Pańskiego.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  Początek adoracji o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Najbliższa niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na potrzeby Caritas. O poprowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 11.00 prosimy róże Matki Bożej Szkaplerznej. O godzinie 15.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza święta.

5. Dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła w wysokości 4620 zł – Bóg zapłać! Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w czasie świąt oraz za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy Paniom i Panom za wykonanie „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”. Dziękujemy Chórowi Parafialnemu za uświetnienie swoim śpiewem liturgii Mszy. Bóg zapłać Ochotniczej Straży Pożarnej za wartę przy „Grobie”, pomoc przy procesji rezurekcyjnej i dotychczasowe zaangażowanie w różne prace w kościele. Na koniec dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 321 – 340.