1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Początek adoracji o godz. 17.00.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą o godz. 8.00, 11.00 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. Bardzo prosimy Strażaków o pomoc w zorganizowaniu bezpiecznego przejścia procesji. Porządek procesji będzie następujący: pierwszy ołtarz przy Kapliczce św. Antoniego – o wykonanie prosimy Radę Parafialną, drugi ołtarz przy Kapliczce Matki Bożej obok Państwa Gładyszów – o wykonanie prosimy okolicznych mieszkańców, trzeci ołtarz u Pana Aleksandra Fila o wykonanie prosimy okolicznych mieszkańców i czwarty ołtarz przy Grocie Matki Bożej prosimy o wykonanie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Po zakończeniu modlitw przy czwartym ołtarzu drogą tak jak na cmentarz powrócimy na plac kościelny gdzie na schodach kościoła zostanie udzielone uroczyste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem całej parafii. Po zakończonej procesji prosimy, aby na placu przed kościołem pozostały wszystkie dzieci biorące udział w procesji.

4. W trakcie trwania oktawy Bożego Ciała procesja będzie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.oo.

5. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy róże św. Piotra i Pawła.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy rodziny z numerów 461 -480.

7. Urząd Gminy w Nozdrzcu przypomina, że 30 czerwca mija termin składania obowiązkowej deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw. Deklaracje można składać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 29.