1. Jutro Święto św. Jana Apostoła. Po Mszach św. błogosławieństwo wina.

2. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W związku z pandemią „Kolęda” w tym roku będzie miała podobny przebieg jak w roku minionym. W środę (29 grudnia) na spotkanie kolędowe zapraszamy rodziny od nr 1 do 100, a w czwartek (30 grudnia) rodziny od nr 101 do 200. W wyznaczonym dniu zostanie odprawiona Msza św.  w intencji rodzin z zaproszonego rejonu, po której odbędzie się spotkanie. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by następnie pokropić nią nasze mieszkania i domy. Jeżeli ktoś będzie sobie życzył złożyć przy tej okazji ofiarę to na stoliku przy wyjściu z kościoła zostanie wystawiony koszyk.

4. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 15.30 wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a zakończy o godz. 16.30 nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym na zakończenie Roku Pańskiego 2021 po którym będzie Msza św. W Rudawcu Msza św. i nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 16.00.

5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o poprowadzenie różańca prosimy różę Zwiastowania Pańskiego.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii, szczególnie za te w czasie świąt.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę  – Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek po porannej Mszy św. prosimy parafian z nr 641 -683

7. Na koniec w imieniu całej wspólnoty parafialnej dziękujemy Państwu, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i piękne przystrojenie kościoła i groty na czas świąt. Dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu „Vox Cordis” za uświetnienie liturgii swoim śpiewem – Bóg zapłać!