1. W tym tygodniu zakończyliśmy nasze spotkania kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy za dar wspólnej modlitwy, liczny udział i złożone ofiary – Bóg zapłać!

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00, a o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Gromnicznej.

5. W imieniu Misjonarek i Misjonarzy dziękujemy za złożona w Uroczystość Trzech Króli ofiarę na misje. Dziękujemy p. Czesławowi Barciowi i wszystkim parafianom za złożone ofiary na potrzeby parafii – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy parafian z nr  361 – 380.

6. Przypominamy, że sobotnia Msza św. o godz. 17.00 odprawiana jest z formularza niedzielnego.

7. W zakrystii, u Pana Kościelnego, można nabyć książkę dotyczącą życia i duszpasterzowania byłego proboszcza ks. Stanisława Zborowskiego. Cena publikacji to 30 zł.

8. Na koniec smutna informacja. W tym tygodniu Ksiądz Prałat postanowił opuścić naszą parafię i przenieść się do parafii Nowosielce koło Sanoka, gdzie proboszczem jest pochodzący z Izdebek ks. Henryk Dobosz, który w tym roku rozpoczyna rozbudowę kościoła. Ksiądz Prałat uznał, że będzie tam bardziej pomocny niż w Izdebkach. Wszystkim dziękuje za wszelkie dobro i współpracę.