1. Dzisiaj podczas Mszy świętej popołudniowej o godzinie 1500 w naszej parafii gościć będziemy chór parafialny „Soli Deo” z Dubiecka.  Zapraszamy więc wszystkich parafian do wspólnego kolędowania. Chórzyści będą wykonywać przygotowane utwory podczas Mszy świętej jak również po jej zakończeniu. Wyrażamy naszą wdzięczność zarówno dyrygentowi – ks. Michałowi Stęchłemu, jak również wszystkim chórzystom za chęć przyjazdu do naszej parafii.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek (30.01.) bł. Bronisława Markiewicza, we wtorek (31.01.) św. Jana Bosko, w czwartek  (02.02.) święto Ofiarowania Pańskiego, w piątek (03.02.) św. Błażeja.

3. Msze święte w ciągu tygodnia o godz.  700 i 1700. W I piątek miesiąca Msza święta wieczorna o godz. 1800.Serdecznie zapraszamy.  W Rudawcu Msza święta we wtorek, czwartek i piątek o godz. 1600. Prosimy spowiedzi miesięcznej nie odkładać na I piątek, ale w miarę możliwości wyspowiadać się wcześniej.

4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta. Po jej zakończeniu swoje spotkanie będzie miała Akcja Katolicka i Rada Duszpasterska.

5. Z racji przypadającego w czwartek (02.02.) święta Ofiarowania Pańskiego podczas Mszy świętych pobłogosławimy gromnice (można je nabyć w zakrystii). Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, więc będziemy modlić się także w intencji osób, które poświęciły się Bogu w życiu konsekrowanym i zakonnym. W tym dniu kończymy śpiewanie kolęd  i ściągamy świąteczne dekoracje. Podczas wieczornej Mszy świętej dzieci I Komunijne otrzymają pobłogosławione książeczki. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne dla Rodziców tych dzieci.

6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Z sakramentu pokuty można skorzystać w I piątek od godz. 1700. Można także korzystać ze spowiedzi tygodniowej, pół godziny przed Mszą świętą. Przypominamy, że warunkiem nabożeństwa I piątku miesiąca jest przyjęcie Komunii Świętej w ten dzień. Spowiedź może być odbyta wcześniej. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w I piątek miesiąca. Również w piątek (03.02.), w dzień św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek, świec i chorujących na gardło.

7. W sobotę (04.02.) zapraszamy na Mszę świętą kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VIII. Po Mszy świętej w salce parafialnej odbędzie się I skrutynium, którego celem będzie sprawdzenie motywacji i wiedzy kandydatów do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej, na podstawie podanych wcześniej pytań. Na spotkanie należy zabrać ze sobą indeksy i dzienniczki praktyk.

8. Ofiary mszalne składane w święto Ofiarowania Pańskiego przeznaczone będą na klasztor sióstr karmelitanek w Przemyślu a z przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po Mszach świętych adoracja eucharystyczna, a po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do podjęcia nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 461 do 500. Prosimy, aby w sobotę ściągnąć także dekoracje świąteczne.

10. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Szkaplerznej.

11. Niech dotrą do nas słowa Chrystusa, który świadomy naszych cierpień i prześladowań zachęca nas, abyśmy się cieszyli bo wielka będzie nasza nagroda w niebie. Boże błogosławieństwo niech nas umacnia w tym nadchodzącym czasie pracy i rozwoju wiary.