1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. O ten dar nowych powołań do życia kapłańskiego i zakonnego prośmy również z naszej parafii.

2. W środę o godz. 17.00 rozpocznie się cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę – 1 maja – zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św. Po zakończonej Eucharystii będzie różaniec fatimski i po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem – o ile dopisze pogoda – procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej do groty w trakcie której będzie śpiewana litania do Matki Bożej. Prosimy o zabranie ze sobą na procesję świec lub zniczy, które zostawimy przy grocie. Zapraszamy do licznego udziału.

4. Również w sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. „Majówki” będą w dni powszednie o godz. 18.00, a po nich Msza św., w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych, a poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Boże Królowej Polski.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary składana na potrzeby parafii na tace i wpłacane na konto parafialne – Bóg zapłać! Dziękujemy za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła z numeru 451. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 661 – 683. Prosimy także o posprzątanie groty.