1. Prosimy o przystępowanie do spowiedzi przedświątecznej. Spowiadamy codziennie półgodziny przed Mszą św.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 15.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończy o godz. 16.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po której będzie Msza św. W trakcie trwania adoracji – od godz. 15.00 -  będzie można skorzystać ze spowiedzi.

3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. O godz. 7.00 ostatnia w tym Adwencie Msza św. roratnia. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

4. Z związku z pandemią, chcą ułatwić jak największej liczbie parafian możliwość uczestniczenia w „Pasterce”, zostanie ona odprawiona w Izdebkach o godz. 22.00 i 24.00, a na Rudawcu o godz. 24.00. Równocześnie prosimy i przypominamy o zachowywaniu zaleceń sanitarnych wydawanych przez władze państwowe.

5. W Uroczystość Bożego Narodzenia i św. Szczepana Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: 8.00, 9.30 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. Na Rudawcu Msze św. będą o godz. 9.30. W niedzielę – 27 grudnia – Msze św. będą jak zwykle.

6. W sobotę przypada Święto św. Szczepana na każdej Mszy św. poświęcenie owsa. Bardzo prosimy o nierozrzucanie go po kościele w trakcie poświęcenia.

7. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Świętej Rodziny oraz wspomnieniem św. Jana Apostoła. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo wina.

8. W przyszłą niedzielę o poprowadzenia różańca prosimy różę  Miłosierdzia Bożego.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii p. Franciszkowi Oleszce, p. Alfredzie i Marianowi Orłowskim oraz rodzinom z numerów 635 i 301. Dziękujemy z ofiary złożone na tacę na ogrzewanie kościoła i wpłaty na konto – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła we wtorek prosimy parafian z rej.  301 – 320.