1. Prosimy o przystępowanie do spowiedzi przedświątecznej. Spowiadamy codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną. Również prosimy osoby posiadające talenty plastyczne o pomoc w zbudowaniu szopki bożonarodzeniowej. Prace nad szopką można rozpocząć już jutro.

2. Informujemy, że kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek – 20 grudnia. W pozostałe dni w razie potrzeby po Mszach św.

3. We wtorek – 21 grudnia – prosimy, aby wszystkie dzieci, które uczestniczyły w roratach i zbierały naklejki przyniosły, podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą, plansze. W środę po Mszy św. będzie podsumowanie i wręczenie upominków.

4. W środę o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej. Spowiedź od godz. 16.00

5. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. O godz. 7.00 Msza św. roratnia. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00.

6. Msza św. „Pasterka”  będzie w Izdebkach i na Rudawcu o godz. 22.00. Przypominamy i prosimy o zachowywaniu zaleceń sanitarnych wydawanych przez władze państwowe.

7. W Uroczystość Bożego Narodzenia i Świętej Rodziny Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: 8.00, 9.30, 11.00 i  15.00. Na Rudawcu Msze św. będą o godz. 9.30.

8. W niedzielę Święto Świętej Rodziny. Modlimy się w intencji naszych rodzin.  W tym dniu przypada wspomnienie św. Szczepana Męczennika. Tradycyjne na każdej Mszy św. poświęcenie owsa. Bardzo prosimy o nierozrzucanie go po kościele w trakcie poświęcenia.

9. W przyszłą niedzielę o poprowadzenia różańca prosimy różę  Matki Bożej Różańcowej.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarę w wysokości 3360 zł.  złożoną na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę  – Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w czwartek po porannej Mszy św. prosimy parafian z nr 601 -640.