1. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem solidarności z Chorwacją”. Po Mszach św. przed kościołami w całej Polsce zbiórka ofiar na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w tym kraju.

2. Jutro Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00, a o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, litania do św. Józefa i Msza św.

4. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Niepokalanego Poczęcia NMP

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr  401 – 420. Również dziękujemy Panom, którzy w tym tygodniu odśnieżali teren parafii – Bóg zapłać!