1. Dziś przeżywamy po raz czwarty, ustanowioną przez papieża Franciszka, Niedzielę Słowa Bożego. Z tyłu kościoła na stoliku za ławkami znajduje się pojemnik z cytatami biblijnymi przygotowany przez naszą młodzież. Niech każdy z nas, wychodząc z kościoła zabierze ze sobą taki fragment, przyjmując go jako słowo życia na najbliższy czas.

2. Bóg zapłać za ofiary składane podczas składki inwestycyjnej w ubiegłą niedzielę.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek (24.01.) św. Franciszka Salezego, w środę (25.01.) święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, w czwartek (26.01.) śś. Tymoteusza i Tytusa, w sobotę (28.01.) św. Tomasza z Akwinu.

4. Msze święte w ciągu tygodnia o godz.  700 i 1700. Serdecznie zapraszamy.  W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1600.

5. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy świętej.

6. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W poniedziałek wieczorem odprawimy Mszę o jedność chrześcijan, a w środę o godz. 1630 odbędą się II Nieszpory Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Będziemy łączyć się w modlitwie z  papieżem Franciszkiem, który w tym dniu kończy uroczyście Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Bazylice św. Pawła za Murami. Za udział w nabożeństwie z modlitwą o jedność chrześcijan można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. W przyszłą niedzielę (29.01.) podczas Mszy świętej o godzinie 1500 w naszej parafii gościć będziemy chór parafialny „Soli Deo” z Dubiecka – miejsca poprzedniej posługi naszego ks. wikariusza. Chórzyści będą chcieli z nami i dla nas wykonać kilka kolęd i pastorałek. Zapraszamy więc wszystkich parafian do wspólnego kolędowania. Kolędy będą dla nas wykonywać  podczas Mszy świętej jak również po jej zakończeniu.

8. Bóg zapłać za troskę o świątynię w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. Do podjęcia nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 441 do 460.

9. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed sumą prosimy Różę św. Jana z Dukli.

10. OSP w Izdebkach zaprasza chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w wiejskim kuligu, który – jeśli będą odpowiednie warunki – odbędzie się w sobotę (28.01.). Rozpoczęcie w godzinach porannych pod leśniczówką. Bieżące informacje na facebooku jednostki straży.

11. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszły: śp. Małgorzata Fal i Stanisława Mistecka. W ich intencji: Wieczne odpoczywanie…

12. Niech słowo Boże, w którym jest obecny żywy Bóg, będzie światłem (którego teraz tak bardzo nam potrzeba) na ścieżce naszego życia, pozwalającym odważnie kroczyć drogami wiary. Umacniajmy ją, przyjmując Boże błogosławieństwo.