1. Dzisiaj w ramach wizytacji kanonicznej w naszej parafii gościmy Księdza Arcybiskupa Adama Szala.

2. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do korzystania ze spowiedzi.

3. W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Jest to także dzień naszego odpustu parafialnego. Porządek Mszy św. będzie następujący: 8.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Prosimy panów do niesienia krzyża i baldachimu. Na Rudawcu Msza św. o godz. 17.00.

4. Również w piątek będziemy się modlić o pokój na Ukrainie i w intencji ofiar. W związku z tym o godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w tej intencji. Po zakończeniu nabożeństwa różańcowego Droga Krzyżowa.

5. W niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 o poprowadzenie różańca prosimy róże Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W czwartek przed odpustem o posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 261 – 280.

7. Intencje mszalne wyłożone są na stoliku i wywieszone w gablocie.