1. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00.

2. W piątek – 12 marca – w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Dariusz Pruchnicki. Plan rekolekcji przedstawia się następująco:

Piątek 12.03

15.30 – Droga Krzyżowa

16.00 – Msza Święta z nauką ogólną

Izdebki

17.00 – Droga Krzyżowa

17.30 – Msza Święta z nauką ogólną

- po Mszy św. nauka stanowa dla małżonków

Sobota 13.03

Izdebki

8.00 – Msza Święta z sakramentem namaszczenia chorych dla osób starszych i chorych

17.00  -  Msza Święta z nauką ogólną

- po Mszy św. nauka stanowa dla młodzieży

Rudawiec

10.00 – Msza Święta z sakramentem namaszczenia chorych dla osób starszych i chorych

Niedziela 14.03

8.00  – Msza Święta z nauką ogólną

9.30 – Msza Święta z nauką ogólną

11.00 – Msza Święta z nauką ogólną

15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – Msza Święta

9.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – Msza Święta

W trakcie Mszy św. będzie zbierana składka, jako forma podziękowania Rekolekcjoniście za posługę słowa.

3. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Szkaplerznej.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary składana na rzecz parafii i misjonarzy – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 521 – 540.

5. Serdecznie zapraszamy uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież naszej parafii, które potrafią śpiewać, grać na instrumentach ale przede wszystkim chcą wielbić Boga swoim talentem – na próby nowo powstałej scholii parafialnej. Pierwsze spotkanie zainteresowanych osób odbędzie się 11 marca 2021 roku o godzinie 18.30 w sali parafialnej. Scholę poprowadzi Pani Mariola Friedek.