1. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji o godz. 16.00, a o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, litania do św. Józefa i Msza św.

2. W przyszłą niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy różę Świętej Rodziny.

3. Dziękujemy wszystkim parafianom za złożone ofiary na ogrzewanie Kościoła – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy parafian z nr  381 – 400.

4. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych Chorwatów poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w 3. Niedzielę zwykłą, tj. 24 stycznia 2021 r.

5.W związku z tym, że jest nas dwóch, a intencje mszalne przyjęte są już do połowy listopada, informujemy że nie będziemy przyjmować intencji za zmarłych przed pogrzebem. Jeżeli ktoś będzie sobie życzył to możemy przyjąć, zostaną one odczytane pod  koniec Mszy św. pogrzebowej, ale odprawione będą poza parafią. Za te utrudnienia przepraszamy, ale jest to jedyny sposób rozwiązania tego problemu.