1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu. W imieniu Wspólnoty Seminaryjnej dziękujemy za pomoc materialną i modlitwę. Na stoliku obok prasy wyłożone są deklaracje do Dzieła Pomocy Powołaniom. Osoby chcące zaangażować się w modlitwę o nowe powołania, szczególnie z naszej parafii, proszone są o ich wypełnienie i złożone na tacę podczas składki w najbliższą niedzielę.

2. W tym tygodniu będziemy kontynuować nasze spotkania kolędowe. I tak w poniedziałek na Mszę św. wieczorową zapraszamy parafian z nr 201 – 300, w wtorek 301 – 400 i w środę 401 – 500. Prosimy, aby przynieść do kościoła wodę, która zostanie pobłogosławiona, by pokropić nią nasze domy. Jeżeli ktoś będzie sobie życzył złożyć przy tej okazji ofiarę to na stoliku przy wyjściu z kościoła zostanie wystawiony koszyk.

3. W środę o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli Msze św. w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Spowiedź rano i popołudniu od godz. 16.30. Odwiedziny chorych tak jak zwykle w godzinach poranny.

7. W sobotę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Matki Bożej.

8. Przyszła niedziela o poprowadzenie różańca prosimy różę Matki Bożej Królowej Polski.

9. Dziękujemy Panom z Rady parafialnej za prace modernizacyjne przy pająkach – Bóg zapłać! Serdecznie dziękujemy za pomoc okazywaną parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.  O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 1 – 40.

10. Na koniec w imieniu Strażaków z naszej OSP dziękujemy za datki złożone na zakup sprzętu strażackiego podczas roznoszenie kalendarzy strażackich – Bóg zapłać!