1. Dziś Dzień Modlitw i  solidarności z Kościołem na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na pomoc temu Kościołowi.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na WSD w Przemyślu. W imieniu Wspólnoty Seminaryjnej wszystkim dobroczyńcom składamy – Bóg zapłać!

3. We wtorek – 8 grudnia -  przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 7.00,  9.00  i 17.00, a w Rudawcu o 16.00 . Na Mszę św. o godz. 17.00  będzie obrzęd poświęcenia medalików i wręczenia ich dzieciom z klasy III przygotowującym się do I Komunii Świętej.

4. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Przypominamy, że na stoliku obok prasy zostały wyłożone opłatki wigilijne, a na stoliku obok ołtarza Miłosierdzia Bożego świece wigilijne w cenie 5 zł.

6. W przyszłą niedzielę o poprowadzenia różańca prosimy różę  Niepokalanego Serca NMP.

7. Z racji na pandemię, podobnie jak przed Wielkanocą, prosimy o korzystanie już ze spowiedzi. Księża spowiadają codziennie od godz. 16.30, a w niedziele i święta półgodziny przed Mszą św.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii. Prosimy o dalsze wsparcie, szczególnie w przyszłą niedzielę z której składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapałać! O posprzątanie kościoła prosimy parafianom z nr 261 – 280