1. Dziś Dzień Modlitw i  Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na pomoc temu Kościołowi.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Przemyślu.

3. W środę – 8 grudnia -  przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 7.00 i 17.00, a na Rudawcu o 16.00. O godz. 11.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.  Na Mszę św. o godz. 17.00  i obrzęd wręczenia medalików zapraszamy dzieci z klasy III i ich rodziców.

4. Zachęcamy do adoracji i modlitwy w „Godzinie Łaski dla świata”, tj. od godz. 12.00 do 13.00. O tę modlitwę prosiła Matka Boża, objawiając się w Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., włoskiej pielęgniarce gdzie powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała.”

5. W przyszłą niedzielę o poprowadzenia różańca prosimy różę  Matki Bożej Częstochowskiej.

6. Z racji na pandemię, podobnie jak przed Wielkanocą, prosimy o korzystanie już ze spowiedzi. Spowiadamy codziennie, a w niedziele i święta półgodziny przed Mszą św.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii. Prosimy o dalsze wsparcie, szczególnie w przyszłą niedzielę, z której składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę – Bóg zapałać! O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 561 -580.