1. Dziś składka na WSD w Przemyślu. Za tydzień składka do puszek na misje.

2. We wtorek Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.

3. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msze św. oraz spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 6.

5. W sobotę – 12 marca – na godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

6. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00, a po nim Msza św.

7. W związku z wizytacją kanoniczną w ramach której Ksiądz Arcybiskup odwiedzi cmentarz parafialny prosimy, aby w tym tygodniu uporządkować groby, a śmieci złożyć w wyznaczonym miejscu, tak by można je było wywieźć po 13 marca.

8. Obok ołtarza Miłosierdzia Bożego wystawione są świece „Paschaliki” w cenie 10 zł. Zebrane ofiary przeznaczone są na Caritas.

9. Informujemy, że na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie zostało zebrane 6670 zł, a na Fundacje „Wzrastanie” 1980 zł – Bóg zapłać! Dziękujemy za wszystkie dary materialne, a Ochotniczej Straży Pożarnej i Szkole Podstawowej za przeprowadzenie zbiórki.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 201 – 220.