1. Rozpoczynamy dziś Adwent, czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w dniu Bożego Narodzenia. Roraty będą codziennie – z wyjątkiem sobót i niedziel – o godz. 17.00. Przed roratami zapraszamy do śpiewania Godzinek ku czci NMP.

2. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 na stoliku obok prasy zostaną wyłożone opłatki wigilijne. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na potrzeby parafii – Bóg zapłać!

4. Na stoliku obok ołtarza Miłosierdzia Bożego są wyłożone świece wigilijne w cenie 5 zł. Ofiary przeznaczone są na pomoc najuboższym dzieciom.

5. W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedziny chorych. Po południu spowiedź od godz. 1600. . Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.

6. W Przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.  O poprowadzenia różańca prosimy różę  Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. II niedziela Adwentu jest obchodzona jako dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc temu Kościołowi.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom za pomoc okazywaną parafii. Dziękujemy za złożone ofiary Państwu z nr 96 i 97. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, kwiaty i złożoną ofiarę – Bóg zapałać! O posprzątanie kościoła prosimy parafianom z nr 241 – 260