1. Rozpoczynamy dziś Adwent, czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Chrystusem w dniu Bożego Narodzenia. Roraty będą codziennie – z wyjątkiem niedziel – o godz. 17.00. W poniedziałek na roraty zapraszamy wszystkie dzieci, które otrzymają roratnie plansze do których będą mogły wklejać naklejki. Przed roratami zapraszamy do śpiewania Godzinek ku czci NMP.

2. Na stoliku obok prasy są wyłożone opłatki wigilijne. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na potrzeby parafii – Bóg zapłać!

3. Na stoliku obok ołtarza Miłosierdzia Bożego są wyłożone świece wigilijne w cenie 7 zł. Ofiary przeznaczone są na pomoc najuboższym dzieciom

4. W środę o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo powołaniowe.

6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych. Po południu spowiedź od godz. 1600. . Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.  O poprowadzenia różańca prosimy różę  Matki Bożej Szkaplerznej.

8. W II niedzielę Adwentu będziemy gościli dk. Mariusza Fala, który podziękuje w imieniu wspólnoty seminaryjnej za pomoc i modlitwę. Składka przeznaczona będzie na WSD w Przemyślu. Jest to także dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc temu Kościołowi.

9. Słowa podziękowania kierujemy do Pana Wójta Stanisława Żelaznowskiego za troskę o cmentarze w Izdebkach. Dziękujemy za uporządkowanie cmentarza obok dawnej cerkwi, naprawę drogi i wykonanie parkingu obok głównego cmentarza – Bóg zapłać! Zaś wszystkim Parafianom dziękujemy za pomoc materialną okazywaną parafii, a szczególnie za złożenie 420o zł na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr 541 -560.