1. Na wstępie składamy serdeczne „Bóg zapłać” parafianom, którzy przywieźli choinki, Panu kościelnemu, dzieciom i młodzieży, którzy pod kierunkiem ks. Pawła wykonali szopkę i ustroili choinki oraz parafianom, którzy wykonali wystrój świąteczny kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” naszemu chórowi parafialnemu z Panem organistą na czele oraz scholii za uświetnienie dni świątecznych pięknym śpiewem kolęd.

2. Przypominamy, że dziś po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 będzie nabożeństwo na zakończenie Starego Roku, na które serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

3. Jutro uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli.

4. W pierwszy czwartek o godz. 16.30 spowiedź św. O godz17.00 Msza św., a po niej Godzina Św., podczas której adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługa sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 16.00. O godz. 17.00 Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe podczas którego adorować będzie róża Św. Rodziny.

6. W sobotę wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Jest to dzień misyjny – zachęcamy więc do modlitwy za misjonarzy i do materialnego wsparcia misji – taca przeznaczona będzie na ten właśnie cel. Każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu, zapraszamy więc na Msze św., które będą odprawiane w porządku niedzielnym. Na sumie będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Ze względu na tę uroczystość zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą sobotę.

7. Przyszła niedziele będzie pierwszą niedzielą stycznia. dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża M.B. Częstochowskiej , po sumie Niepokalanego Poczęcia NMP i po Mszy św. popołudniowej – róża M.B. Gromnicznej.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę prosimy na piątek rano parafian z nr 666 – 683. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 646 – 665 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę

9. We wtorek i środę ze względu na kolędę, Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00. W czwartek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00, a w piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

10. W miniony tygodniu ofiary na remont kaplicy cmentarnej złożyli: po 200zł – z nr 29, Szerszeń Janina nr 203; po 100zł – Skrabala Franciszek, Wojdanowska Beata nr 38, Pawłowska Agnieszka nr 248, Wronowski Krzysztof, Gładysz Edward nr 518. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. We wtorek i środę dalszy ciąg kolędy. Ks. Proboszcz w te dni będzie chodził po kolędzie w godz. 9.00 – 20.00. Ks. Dariusz w obydwa dni w godz. 15.00 – 20.00. Ks. Paweł we wtorek w godz. 15.00 -20.00 a w środę w godz. 14.00 – 20.00.

12. Dzieci i młodzież naszej parafii przygotowali pod kierunkiem Ks. Pawła jasełka. Będą one wystawione w Uroczystość Trzech Króli o godz. 14.00 w domu Strażaka. Wszystkich parafian zapraszamy na jasełka. Wstęp jest wolny, a w przerwie jasełek będą zbierane dobrowolne ofiary.