1. W środę ostatni dzień roku 2014. Po Mszy św. wieczornej o 17.00 będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o bł. Boże w Nowym Roku 2015. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

2. W czwartek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Msze św. będą tak, jak w każdą niedzielę.

3. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 16.00. O 17.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Szkaplerznej.

4. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Po Prymarii adorować będzie róża MB Zielnej, po Sumie – róża MB Siewnej. Po Mszy św. o 16.00 – róża MB Bolesnej. Gościć będziemy kleryka z Brzozowa, który odczyta podziękowanie z Sem. Duch. z Przemyśla i zbierze tacę na potrzeby Seminarium.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 361-380, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 30zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek i wtorek Msza św. będzie tylko rano o 7.00, natomiast w środę, piątek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 51, Lubecka Genowefa nr 97, z nr 169, z nr 442, z nr 577, 100zł – Nowak Waldemar oraz za 2014r. 100zł – Kucharska Stefania, Czopor Michał i anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W poniedziałek rozpoczynamy tegoroczną wizytę duszpasterską – kolędę. W poniedziałek i wtorek trwać będzie ona od 9.00-20.00. Ks. Proboszcz rozpocznie w poniedziałek od nr 1 i potem dalej za numerami. Ks. Paweł Pietryka w poniedziałek i wtorek będzie chodził po kolędzie na Rudawcu. Ks. Paweł Ostafiński rozpocznie od nr 437 i potem dalej za numerami pod Obarzym i w stronę Pałacu. W środę kolęda będzie od 9.00-15.00, a ks. Paweł Pietryka rozpocznie od nr 261. W czwartek i piątek kolędy nie będzie, będzie w sobotę od 9.00-15.00. Prosimy, by w miarę możliwości w czasie kolędy wszyscy domownicy byli w domu. Z okazji kolędy parafianie tradycyjnie składają ofiarę, która jest częścią wynagrodzenia dla księży za pracę przez cały rok. Prosimy, by ofiary te parafianie składali na tacę w kopertach z napisem „kolęda”. W czasie kolędy w domu można składać ofiary na Msze św. i na spłatę długu.