1. Jutro ostatni dzień roku 2018. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 1600, po której będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o błogosławieństwo w nowym 2019 roku. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie tym adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego.

2. We wtorek Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok, dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie róża Św. Józefa.

3. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź będzie o godz. 1630. O 1700 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Gromnicznej.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1615. O godz. 1700 Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

6. W pierwszą sobotę miesiąca na Msze św. wieczorną o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych. W sobotę przypada 11 rocz. śmierci Ks. Stanisława Gorczycy – pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

7. W przyszła niedzielę wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Jest to dzień misyjny – zachęcamy do modlitwy za misjonarzy i do materialnego wsparcia misji – taca przeznaczona będzie na ten właśnie cel. Na sumie będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego adoracja będzie w następną niedzielę.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 321-340. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 301-320 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na prace przy kościele.

9. W poniedziałek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1600‑w środę i czwartek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 natomiast w piątek i sobotę tylko wieczorem o godz. 1700.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – Telega Andrzej nr 101a, Zubel Helena nr 64; po 100 zł – Organ Jan nr 44, Danuta Woś, anonimowa, z nr 521, z nr 530. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W środę, czwartek i sobotę dalszy ciąg kolędy. W środę Ks. Dariusz rozpocznie kolędę od godz. 1300 od nr 81, natomiast ks. Paweł od godz. 1400 od nr 538. W czwartek ks. Dariusz od godz. 1300, a ks. Paweł od godz. 1430. W sobotę obydwaj księża chodzić będą po kolędzie w godz. od 900 do 1500.

12. Ks. Paweł z dziećmi ze SP nr 4 w Izdebkach przygotowali Jasełka. Będą one wystawione w przyszłą niedzielę w święto Trzech Króli o godz. 1400 w naszym kościele. Wszystkich parafian zapraszamy na te Jasełka. W przerwie będą zbierane dobrowolne ofiary.