1. Dziś o 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W środę rano o posprzątanie kościoła i przygotowanie go na święta prosimy parafian z nr od 241-260. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 221-240 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę. 0 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W Wielki Czwartek rano od 7.00-8.00 będzie jeszcze możliwość skorzystania ze spowiedzi św. O 18.00 będzie Msza św. Wieczerzy Pańskiej. Po Mszy św. będzie przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do 22.00.

4. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i nie ma od niego dyspensy. Przypominamy, że wstrzymanie się od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, a jeden tylko posiłek do syta w ciągu dnia obowiązuje wiernych, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60. O 9.00 w kościele rozpoczniemy Drogę Krzyżową, której trasa prowadzić będzie tradycyjnie przez Izdebnik do Rzek. Krzyż nieść będą i rozważania prowadzić przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych i stanów-serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. O 15.30 w kościele będzie nabożeństwo drogi Krzyżowej, a następnie Liturgia Wielkiego Piątku. Po liturgii eucharystycznej będzie przeniesienie Pana Jezusa do Grobu i adoracja do 22.00.

5. W Wielką Sobotę nie ma już wprawdzie ścisłego obowiązku postu, ale zachęcamy do jego zachowania zgodnie z wielowiekową tradycją. O 8.30 będzie poświęcenie wody dla wiernych przed drzwiami kościoła. O 9.00 będzie poświęcenie pokarmów w kościele. Na 9.30 prosimy dwa samochody, jeden z Dołu, drugi z Góry, po księży, którzy będą poświęcać pokarmy i wodę w wyznaczonych rejonach. O 18.00 rozpocznie się liturgia Wigilii Paschalnej, a po niej adoracja przy Bożym grobie do 22.00. Porządek adoracji róż na wszystkie dni Triduum Paschalnego jest wywieszony w gablocie. Prosimy również o adorację naszą Straż Pożarną, ministrantów i dziewczęta.

6. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Rezurekcja będzie o 6.00. Podczas procesji rezurekcyjnej adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego. Następne Msze św. to Suma o 11.00 i Msza św. popołudniowa o 16.00. Ponieważ będzie to jednocześnie ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

7. Ponieważ w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy św. popołudniowej, dlatego przed południem będą trzy Msze św. o 8.00, 9.30 i o 11.00. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Królowej Polski.

8. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 200zł, którą na spłatę kredytu złożył Szpiech Józef nr 7b. „Bóg zapałać” również za ofiary na światło i kwiaty do Bożego Grobu” 140zł-róża Matki Kościoła, 90zł-Akcja Katolicka, 20zł-anonimowa.

10. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu będziemy spać godzinę krócej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.