1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy wiernych do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego przypominając, że możemy codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, publicznie wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum przez cały rok na terenie Polski. Chorzy mogą zyskać odpust zupełny poza kościołem. Przypominamy też, że dziś na prośbę Ojca św. Franciszka, będzie prowadzona po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbiórka pieniędzy do puszek, która będzie wyrazem solidarności z narodem syryjskim i pomocą dla niemal całkowicie zniszczonego Aleppo. Przypominamy również, że dzieci przynoszą dziś do kościoła  skarbonki wielkopostne i składają je na stoliku w tyle kościoła.

2. Jutro przeniesiona z niedzieli Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski, we wtorek zaś święto św. Marka Ewangelisty.

3. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W sobotę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

5. W Przyszłą Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Ponieważ przyjdzie jeszcze jeden rachunek za ogrzewanie kościoła taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na ten cel.

6. O przeprowadzenie porządków i posprzątanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 666-683. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 646-665 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. W środę i piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o 18.00, w pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 18.00.