1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy wiernych do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego przypominając, że możemy codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, publicznie wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum przez cały rok na terenie Polski. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem.

2. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016. Po wszystkich Mszach św. z okazji zakończenia Tygodnia Miłosierdzia, przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na dzieła charytatywne Kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 666-685. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 646-665 za przygotowanie kościoła na święta i za ofiarę 40zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 18.00.

6. „Bóg zapłać” za ofiarę 100zł, którą na spłatę długu złożył Jarosz Krzysztof.