1. Przypominamy, że dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. O godz. 1545 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. Na ostatnich tegorocznych nabożeństwach majowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Szkaplerznej; we wtorek – MB Zielnej; w środę – MB Częstochowskiej.

3. We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym. po Sumie będzie procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. W tym roku procesja pójdzie w stronę Góry. Pierwszy ołtarz będzie przy kapliczce św. Antoniego i wykonają go członkowie Akcji Katolickiej. Drugi ołtarz będzie obok kapliczki przy domu państwa Lubeckich, a wykonają ją okoliczni mieszkańcy. Trzeci ołtarz będzie obok domu p. Aleksandra Fila, a wykonają okoliczni mieszkańcy. Czwarty, ostatni ołtarz będzie na Dynowie przy kapliczce na drzewie, a wykonają go mieszkańcy Dynowa. Tam też będzie zakończenie procesji. Na Sumę na Boże Ciało zapraszamy Straż Pożarną ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji. Na tę procesję, jak również na procesje w czasie Oktawy zapraszamy też dzieci przedszkolne do niesienia poduszek i do dzwonienia, dziewczynki z kl. III i IV do sypania kwiatów, a dziewczęta ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich do noszenia obrazów. W czasie procesji po Sumie adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, natomiast po Mszy św. popołudniowej róża MB Różańcowej.

4. Piątek będzie pierwszym dniem czerwca i pierwszym piątkiem miesiąca. Przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. o godz. 1715. O godz. 1800 Msza św. z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP. Przez cały miesiąc czerwiec czcimy Najśw. Serce Pana Jezusa, dlatego w każdy dzień powszedni po Mszy św. wieczornej śpiewać będziemy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa, a w niedzielę nabożeństwa te będą o godz. 1545. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych – dyspensy udzielił Ks. Abp Adam Szal.

5. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. wieczorną o godz. 1800 zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo czerwcowe podczas którego adorować będzie róża MB Bolesnej, a po nim procesja eucharystyczna wokół kościoła. Na zakończenie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Ponieważ na Sumie nie będzie p. Organisty, dlatego rocznica I Komunii św. będzie na następną niedzielę. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie róża św. Jana z Dukli, a na nabożeństwie czerwcowym o godz. 1545 róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 381-400. „Bóg zapłać” rodzicom młodzieży bierzmowanej i dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i jego otocznia na uroczystości Bierzmowania i I Komunii św.

8. We wtorek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

9. We wtorek po Mszy św. wieczornej będzie obowiązkowa zbiórka wszystkich ministrantów, natomiast w środę po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie dziewczynek, które będą sypać kwiatki i dziewcząt, które nosić będą obrazy.