1. W środę o godz. 17.00 będzie nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W pierwszy czwartek lutego spowiedź św. o godz. 16.30. O 17.00 Msza św., a po niej godzina święta, podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

3. W pierwszy piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli M. B. Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane z całej archidiecezji zgromadza się na modlitwę, aby dziękować Bogu za dar powołania do życia zakonnego i prosić o umiejętność dawania świadectwa wobec świata. My zapraszamy na msze św., które będą odprawiane o 8.00, 11.00 i 17.00. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęceni gromnic. Taca będzie przeznaczona na pomoc zakonowi Sióstr Karmelitanek w Przemyślu. Z racji pierwszego piątku spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą św.

4. W pierwszą sobotę przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O godz. 17.00 Msza św. a po niej nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M. B. Królowej Polski. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża Matki Kościoła, po Sumie – Niepokalanego Serca NMP, po Mszy św. wieczornej – M.B. Częstochowskiej. Taca będzie przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. 61 – 80. Bóg zapłać parafianom z nr. 41 – 60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 40 zł na remont kaplicy.

7. W czwartek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00, w piątek porządek świąteczny, a w pozostałe dni rano o 7.00 i wieczorem o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na remont kaplicy złożyli: 150 zł – anonimowa, po 100 zł – Helon Krystyna nr 387, Jeleń Bogdan i Gładysz Aleksander nr 435. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca styczniowa na remont kaplicy wyniosła 1800 zł. Informujemy też, że jako tegoroczny dar kolędowy każdy z księży ofiarował po 500 zł na potrzeby parafialne.

9. I na koniec podziękowanie od Dyrekcji i uczniów SP nr 1 w Izdebkach. Dzięki hojności parafian zebrano 2537,12 zł na pomoc syryjski dzieciom. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.