1. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek 19.03 przypada Uroczystość Św. Józefa – modlimy się w intencji mężów i ojców. Jest to też dzień imienin emerytowanego Ojca Św. Benedykta XVI i Ks. Abpa Metropolity Józefa Michalika – prośmy Pana Boga o potrzebne łaski dla nich w pełnieniu apostolskiego posługiwania w Kościele. O modlitwę prosi również wszystkich parafian Ks. Proboszcz w dniu jego imienin.

3. W piątek o 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O 17.00 Msza św.

4. W sobotę wieczorem rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne. Na Mszy św. wieczornej o 17.00 będzie nauka rekolekcyjna dla wszystkich, a po Mszy św. nauka rekolekcyjna dla młodzieży, na którą serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, młodzież szkół średnich i młodzież pracującą.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Na Prymarii i Sumie będą nauki rekolekcyjne dla wszystkich, zaś po Sumie będzie nauka stanowa dla mężów i ojców. O 15.00 będą Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św. już bez kazania. Dalszy ciąg rekolekcji będzie podany w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do licznego udziału w rekolekcjach parafialnych, które mają przygotować naszą wspólnotę parafialną do odpustu Zwiastowania Pańskiego i do Świąt Wielkanocnych.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 581-605, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 561-583 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 45zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 230, Baran Sylwester i z nr 592 oraz na konto parafialne Fil Aleksander nr 627, 100zł – Potoczna Krzysztofa nr 286 i anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę długu wyniosła 2050zł i została zapłacona kolejna rata kredytu w wysokości 2494,26zł.

9. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 150zł-św. Jana z Dukli, 140zł-Matki Kościoła, 130zł-MB Gromnicznej, 100- MB Nieustającej Pomocy i MB Królowej Polski. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Przypominamy, że w zakrystii można nabyć świece wielkanocne wpłacając ofiarę 7zł na biedne dzieci. Młodzieży przypominamy o zapisywaniu się w zakrystii na SMAP w Brzozowie.