1. Dziś o godz. 15.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W środę o godz. 17.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o godz. 16.30 będzie Droga Krzyżowa, a po niej Msza św.

4. W przyszła niedzielę o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym podczas których adorować będzie Akcja Katolicka. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 181-200. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 30 zł na potrzeby kościoła

6. Od poniedziałku do czwartku Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 17.00, natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00

7. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: 180 zł. – Korona Miłosierdzia Bożego; 140 zł – Ofiarowania NMP; po 130 zł – Św. Jana z Dukli, Św. Piotra i Pawła; 120 zł – MB Częstochowskiej; 110 zł- MB Szkaplerznej; po 100 zł – MB Nieustającej Pomocy, MB Różańcowej, Św. Rodziny i MB Królowej Polski. „Bóg zapłać” za tę ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. „Bóg zapłać” również za ofiarę 100 zł na remont kaplicy cmentarnej z nr 46.

8. W zakrystii można nabywać świece wielkanocne wpłacając przynajmniej 7 zł na pomoc biednym dzieciom. Świec tych jest tylko 40 prosimy więc o szybkie ich nabywanie.

9. Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w Radymnie w dniach od 23-25 marca. Ponieważ z naszej parafii nie będzie organizowanego wyjazdu, chętna młodzież może zapisać się w Brzozowie lub Przysietnicy.

10. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Gietrzwałdzie w 160 rocznicę objawień. Odbędzie się ona w dniach od 6-8 kwietnia. Całkowity koszt tej pielgrzymki, to 160 zł – suma ta zawiera opłatę za przejazd autokarem i koszt noclegu. Ponieważ nie ma już dużo czasu, prosimy o zapisywanie się w zakrystii począwszy od dziś.

edk

16.03.2018 r. można przeżyć nową formę duchowości jaką jest Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zadanie jest jasne: do przejścia kilkadziesiąt kilometrów, w nocy, w milczeniu, zdani na własne siły.

Do wyboru są 3 trasy:
1. Matki Bożej Ognistej o długości 43 km
2. Świętego Józefa- 30 km
3. Trasa Księdza Tomasz Zięby- 20 km

Mapki tych tras z opisem znajdziecie na stronie www.edk.org.pl . Przez stronę wyrażamy też chęć wzięcia udział w tej Drodze Krzyżowej.
Więcej informacji na temat idei EDK podczas spotkania: 12.03.2018 o godz. 18:30 po Mszy Św. w Bazylice Mniejszej w Brzozowie.