1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw. Dziś o godz. 1330 będzie pogrzeb + Jadwigi Gładysz. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. W piętek przypada Uroczystość Św. Stanisława Bpa i Męczennika, Patrona Polski – dzień imienin Bpa Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otoczmy naszą modlitwą. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich solenizantach, również o śp. Ks. Kan. Stanisławie Zborowskim i śp. Ks. Stanisławie Gorczycy. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Nie wyznaczamy róż do adoracji na nabożeństwach majowych w dni powszednie, ale prosimy o adorację siostry i braci różańcowych obecnych w danym dniu na nabożeństwie.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 1540 na nabożeństwie majowym, adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po nabożeństwie będzie Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, taca przeznaczona będzie na dokończenie prac przy kościele.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 341-360. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 321-340 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90 zł na prace przy kościele.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godz. 1800.