1. Przypominamy, że dziś, ze względu na wieczerze wigilijne, nie będzie Mszy św. popołudniowej. Jeszcze raz prosimy, by przeżyć wieczór wigilijny na modlitwie, czytaniu Pisma św., śpiewaniu kolęd i kolacji w rodzinnym gronie. O godz. 24.00 będzie odprawiona Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. będą tak, jak w każdą niedzielę. Kto przystąpi do Komunii św. na Pasterce, może również przyjąć Komunię św. w dzień Bożego Narodzenia.

3. We wtorek drugi dzień Bożego Narodzenia – święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ponieważ nie będzie Mszy św. popołudniowej, będą 3 Msze św. przed południem: Prymaria o godz. 8.00, następna Msza św. będzie o godz. 9.30, i potem Suma o godz. 11.00 z poświęceniem owsa. Taca będzie przeznaczona na Dom Księży Emerytów, Seminarium Duchowne w Przemyślu i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

4. W środę przypada święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty – zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00, podczas której będzie tradycyjne poświęcenie wina.

5. W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Będzie to jednocześnie ostatni dzień roku 2017. Dlatego po Mszy świętej popołudniowej o godz. 16.00 będzie nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować Bogu za miniony rok, przepraszać za popełnione zło i prosić o błog. Boże w Nowym Roku 2018. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej modlitwie, byśmy z Bogiem mogli zakończyć ten rok. Na nabożeństwie tym adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646-665. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 626-645 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę

7. W środę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00, natomiast w czwartek, piątek i sobotę, ze względu na kolędę, Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00

8. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożył Serwatka Kazimierz

9. W czwartek rozpoczniemy tegoroczną wizytę duszpasterską – kolędę. Ks. Proboszcz rozpocznie kolędę od nr 1 w godz. 9.00 – 20.00, a piątek i sobotę dalej za numerami też od 9.00 – 20.00. Ks. Paweł w czwartek i piątek będzie chodził po kolędzie na Rudawcu, a w sobotę rozpocznie kolędę od nr 260 od godz. 9.00 – 20.00. Ks. Dariusz rozpocznie kolędę w czwartek o godz. 9.00 od nr 437 i potem w piątek i sobotę dalej za numerami pod Obarzym i w stronę pałacu. Prosimy by w miarę możliwości w czasie kolędy wszyscy domownicy byli w domu. Z okazji kolędy parafianie tradycyjnie składają ofiarę, która jest częścią wynagrodzenia dla księży za pracę przez cały rok. Prosimy, by te ofiary parafianie składali na tacę w kopercie z napisem „Kolęda”. W czasie kolędy w domu można składać ofiary na remont kaplicy cmentarnej. Ponieważ Msze św. zajęte już są do końca października, nie będziemy w domach przyjmować ofiar na Mszę św.