1. Przypominamy, że dziś po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

2. W poniedziałek, po Mszy św. roratniej, będzie przygotowywana w kościele szopka bożonarodzeniowa i wystrój świąteczny. O wykonanie tej pracy prosimy młodzież i członków wszystkich grup parafialnych. Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej.

3. We wtorek, 23.12, przypada rocznica święceń  biskupich, a w wigilię dzień imienin ks. bpa Adama Szala, zachęcamy wiernych do modlitwy w jego intencji. Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża MB Zielnej.

4. W środę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. O godz. 7.30 będzie ostatnia Msza św. roratnia. Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Wieczór wigilijny mamy przeżyć na modlitwie, czytaniu Pisma Św., śpiewaniu kolęd i kolacji w rodzinnym gronie. W Wigilię obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i spożywania alkoholu. O północy będzie odprawiana uroczysta Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, byśmy jak najliczniej mogli powitać Boże Narodzenie.

5. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Kto przystąpi do Komunii św. na Pasterce, może również przyjąć Komunię św. w dzień Bożego Narodzenia.

6. W piątek drugi dzień Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ponieważ nie będzie Mszy św. popołudniowej, będą 3 Msze św. przed południem: Prymaria o 8.00, następna Msza św. będzie o 9.30 i potem Suma o 11.00 z poświęceniem owsa. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Bolesnej. Taca przeznaczona będzie na Sem. Duch. w Przemyślu i UPJP II w Krakowie. Na ten dzień Konferencja Episkopatu Polski udzieliła dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych czyli postu nie ma.

7. W sobotę przypada Święto św. Jana , Apostoła i Ewangelisty – zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o 17.00, podczas której będzie tradycyjne poświęcenie wina.

8. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Św. Rodziny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 341-360, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 321-340 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

10. W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, natomiast w sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 52, z nr 59, Gładysz Antoni nr 78, Chryń Stanisław nr 83a, Owsiany Jan nr 121, Baran Józef nr 340a, Wojdanowski Mieczysław nr 409, Tućki Kazimierz, Najdecki Robert, z nr 514, z nr 648 oraz na konto parafialne Zając Zbigniew nr 85a i anonimowa, 150zł – Gwizdała Anna nr 48a oraz za 2014r. 100zł – Krzysztyński Edward. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W zakrystii można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5zł jako ofiarę na pomoc biednym dzieciom.