1. Przypominamy, że dziś po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

2. W poniedziałek Godzinki przed roratami śpiewać będzie róża MB Gromnicznej.

3. We wtorek Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża MB z Lourdes. Po Mszy św. roratniej będzie w kościele przygotowywana szopka Bożonarodzeniowa i wystrój świąteczny. O wykonanie tej pracy prosimy młodzież i członków wszystkich grup parafialnych.

4. W środę, 23.12, przypada rocznica święceń biskupich, a w wigilię dzień imienin ks. bpa Adama Szala – zachęcamy wiernych do modlitwy w jego intencji. Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W czwartek wypada Wigilia Bożego Narodzenia. O 7.30 będzie ostatnia Msza św. roratnia. Godzinki przed Roratami śpiewać będzie róża MB Królowej Polski. Wieczór wigilijny mamy przeżyć na modlitwie, czytaniu Pisma Św., śpiewaniu kolęd i kolacji w rodzinnym gronie. W wigilię obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i spożywania alkoholu. O północy będzie odprawiona uroczysta Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, byśmy jak najliczniej mogli powitać Boże Narodzenie.

6. W piątek przypada Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Kto przystąpił do Komunii św. na Pasterce, może również przyjąć Komunię św. w dzień Bożego Narodzenia.

7. W sobotę drugi dzień Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ponieważ nie będzie Mszy św. popołudniowej, będą 3 Msze św. przed południem: 8.00, 9.30 i Suma o 11.00 z poświeceniem owsa. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Taca przeznaczona będzie na Emaus, Sem. Duch. w Przemyślu i UPJPII w Krakowie.

8. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Św. Rodziny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Ponieważ będzie to ostatnia niedziela miesiąca taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na święta prosimy na środę rano parafian z nr od 666-685. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 646-665 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

10. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

11. W minionym tygodniu ofiary na spłatę kredytu złożyli: 300zł-z nr 300, po 200zł – Owsiany Marian nr 149, Woś Tadeusz nr 281, z nr 283a, z nr 402, z nr 628, 150zł-Lubecki Krzysztof nr 90, po 100zł – Potoczny Marian nr 321, Czopor Janusz, z nr 532, Fal Jan nr 586, z nr 571, Lubecki Stanisław nr 655, Zańko Kazimierz i Potoczny Marcin z Warszawy. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Do tej pory złożono 399 ofiar: 400zł-1, po 300zł-5, po 200zł-299, po 150zł-3, po 100zł-89, po 50zł-2. Jest to 2/3 rodzin, a więc jeszcze 1/3 nie złożyła żadnej ofiary bądź złożyła niepełną. Dlatego jeszcze raz bardzo prosimy, by najpóźniej w czasie kolędy te ofiary złożyć. Taca z ostatniej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2300zł. Te pieniądze i ofiary z kopert składane w ostatnim czasie zostały wpłacone na konto parafialne i zostało zapłacone 5 rat, dzięki czemu do spłacenia zostało jeszcze 73000zł.

12. W zakrystii jest juz tylko kilka świec Wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom, można też nabywać opłatki wpłacając dobrowolną ofiarę.