W związku z Zarządzeniem Metropolity Przemyskiego:

1. Na Msze święte zapraszamy TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby, które zamówiły intencję. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są dostępne na naszej stronie internetowej. Liczba osób uczestniczących we Mszy świętej nie może przekroczyć 5.
Zachęcamy wiernych do uczestnictwa w transmisjach Mszy św. nadawanych w środkach społecznego przekazu.
2. Spowiedź święta nie będzie się odbywać w tradycyjnej formie. Nie będzie też spowiedzi przedświątecznej. Księża nie będą spowiadali w konfesjonałach. W wyjątkowych sytuacjach spowiedź będzie możliwa tylko po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się z kapłanem. Zachęcamy wiernych do wzbudzenia sobie aktu żalu doskonałego, który jak naucza Kościół również skutkuje odpuszczeniem grzechów. Telefon do ks. Proboszcza 516 369 201, do ks. Dariusza 664 453 089, do ks. Pawła 883 941 406.
3. W związku z zaistniałą sytuacją odwołujemy w parafii wielkopostne nabożeństwa drogi krzyżowej oraz Gorzkich Żali. Zachęcamy do indywidualnego odprawiania tych nabożeństw lub poprzez środki społecznego przekazu.
4. Do chorych z posługą sakramentalną księża będą się udawać tylko i wyłącznie w sytuacji zagrożenia życia. Nie będziemy odwiedzać chorych w pierwsze piątki ani przed świętami.
5. Do kancelarii parafialnej proszę zgłaszać się tylko w sprawie pogrzebu. Wszystkie inne sprawy załatwiamy telefonicznie pod numer telefonu: 516 369 201.
6. Pogrzeby odbywać się będą wyłącznie na cmentarzu. Ilość osób uczestniczących w pogrzebie nie może przekroczyć 5. Msza święta żałobna, w zależności od woli rodziny, będzie odprawiona przez samego tylko kapłana, bez udziału wiernych lub po ustaniu zagrożenia epidemią w późniejszym terminie.

Wasi Duszpasterze

Aby umożliwić  dostęp do Eucharystii i innych nabożeństw na stronie Konferencji Episkopatu Polski www.episkopat.pl została opublikowana lista transmisji Mszy Świętych i innych nabożeństw:

Msze Święte – Transmisje

Różaniec o 20.30