1. W środę o godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca spowiedź św. od godz. 1630. O godz. 1700 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Bolesnej.

3. W pierwszy piątek lutego przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1615. O godz. 1700 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

4. Ponieważ w sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej, zmiana tajemnic różańcowych będzie w drugą sobotę lutego. Święto Ofiarowania Pańskiego to Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane z całej Archidiecezji zgromadzą się na modlitwie, aby dziękować Bogu za dar powołania do życia zakonnego i prosić umiejętność dawania świadectwa wobec świata. My zapraszamy na Msze św., które będą odprawiane w następującym porządku: Prymaria  godz. 800, Suma o godz. 1100 i Msza św. wieczorna o godz. 1700. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęcenie gromnic, a polecać będziemy Bogu szczególnie osoby konsekrowane pochodzące z naszej parafii. Taca przeznaczone będzie na pomoc zakonowi Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu na katolickie przedszkole.

5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca lutego, dlatego będziemy przeżywać ją jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża św. Rodziny, po Sumie – róża Niepokalanego Poczęcia NMP, a po Mszy św. o godz. 1600 – róża św. Jana z Dukli. Taca przeznaczona będzie na potrzeby naszej Archidiecezji.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę prosimy na piątek rano parafian z nr od 401-420. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 381-400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70 zł na potrzeby kościoła.

7. Od poniedziałku do piątku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł: Błachut Waldemar, z nr 240; po 100 zł – z nr 97, Cieśla Stanisław, z nr 388b, z nr 417, z nr 633, Bobola Zdzisława, Skórski Stefan. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.