1. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. Najbliższa sobota będzie pierwszą sobotą lutego, dlatego na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

3. W pierwszą niedzielę miesiąca lutego przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną i Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby konsekrowane z całej archidiecezji zgromadzą się na modlitwę, aby dziękować Bogu za dar powołania do życia zakonnego i prosić o umiejętność dawania świadectwa. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża MB Częstochowskiej, a po Mszy św. o godz. 16.00 – róża św. Jana z Dukli. Na Sumie będzie poświęcenie gromnic. Taca przeznaczona będzie w połowie dla Sióstr Benedyktynek w Przemyślu i w połowie na potrzeby Archidiecezji.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 101-120. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 81-100 za przygotowanie kościoła na te niedzielę i za ofiarę 80 zł na potrzeby kościoła.

5. W poniedziałek, wtorek, środę i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00, natomiast w czwartek i piątek Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 100 zł – z nr 55, Gładysz Jan nr 159, Opaliński Mariusz nr 314, anonimowa; 200 zł na rok 2014 – Cecylia i Jan Błachut. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Prosimy radnych parafialnych o zgłoszenie się w zakrystii po listy rejonów i o zbiórkę pieniędzy w rejonach.