1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 będzie zbierać do puszek ofiary przeznaczone na ratowanie zdrowia i życia syryjskich dzieci w czasie zimy. Zebrane fundusze umożliwią zakup odzieży, ciepłych koców, żywności, potrzebnych lekarstw i zostaną przekazane do siedziby UNICEF w Warszawie

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, dlatego taca będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy na sobotę rano parafian z nr 41 – 60. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 21 – 40 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę

6. Przez cały ten tydzień Msze św. będą odprawiane rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na remont kaplicy cmentarnej złożyli: 100 zł – Dobosz Maria nr 252, 50 zł – Szerszeń Stanisław nr 241. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej w Sali Parafialnej będzie zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

9. Ks. Proboszcz składa serdeczne „Bóg zapłać” Księżom Wikariuszom i parafianom za modlitwę w jego intencji i za odwiedziny w szpitalu.