1. Dziś o 15.00 będzie nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W środę i czwartek będą rekolekcje szkolne, które będzie prowadził ks. Tomasz Szajna – wikariusz z Humnisk-Krzyżówka. Uczniowie kl. 0-2 będą mieli spotkania w obydwa dni w kościele o 9.00. Uczniowie kl. 3-6 będą mieli spotkania w obydwa dni w kościele o 11.00. O 11.45 w obydwa dni będzie wspólne spotkanie w kościele dla uczniów kl. 3-6 i młodzieży gimnazjalnej. Młodzież gimnazjalna będzie miała również oddzielne spotkanie w Sali Parafialnej o 12.30. Dzieci i młodzież gimnazjalną prosimy o 100% udział w rekolekcjach, a rodziców i nauczycieli o pomoc w ich przeprowadzeniu.

3. W środę przypada święto św. Kazimierza Królewicza. O 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź św. o 16.30. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża św. Rodziny.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od 15.45 będzie spowiedź św. O 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez Akcję Katolicką. O 17.00 będzie Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej.

6. W pierwszą sobotę wieczorem rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które prowadził będzie ks. prałat Aleksander Burdzy – proboszcz w Przemyślu-Kazanowie. O 17.00 będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych, a po niej nauka stanowa dla młodzieży.

7. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Gromnicznej. O 8.00 Prymaria z nauką rekolekcyjną. O 11.00 będzie Suma z nauką rekolekcyjną, a po Sumie będzie nauka stanowa dla mężczyzn. O 15.00 będą Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św. już bez kazania. Ciąg dalszy rekolekcji będzie podany w przyszłą niedzielę.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 181-200. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 40zł na potrzeby kościoła.

9. Przez cały tydzień Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00.

10. Na światło i kwiaty do Bożego Grobu ofiary złożyły następujące róże: po 150zł-Ofiarowania NMP po 100zł-MB Różańcowej i św. Piotra i Pawła. „Bóg zapłać” za te ofiary i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W zakrystii można nabywać świece wielkanocne wpłacając ofiarę przynajmniej 7zł na pomoc biednym dzieciom.