1. Przypominamy, że dziś po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

2. Od jutra do 25.12 przygotowujemy się już bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. Wielkie Antyfony Adwentu. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin tzw. Suche Dni.

3. W środę 19.12 obchodził będzie imieniny Ks. Dariusz – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4. W czwartek w naszej parafii będzie spowiedź św. przed świętami Bożego Narodzenia. Przed południem trwać ona będzie od godz. 1000 – 1200. Po południu spowiedź będzie od godz. 1430 – 1730 z półgodziną przerwą od godz. 1600 – 1630. Ta spowiedź św. jest w tak dogodnym terminie, że każdy parafianin powinien z niej skorzystać.

5. W piątek po Mszy św. roratniej w kościele będzie przygotowywana szopka Bożonarodzeniowa i wystrój świąteczny. O wykonanie tej pracy prosimy młodzież i członków wszystkich grup parafialnych.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281-300. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 261-280 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 30 zł na potrzeby kościoła.

7. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, ze względu na spowiedź w naszym dekanacie

8. W zakrystii nadal można nabywać opłatki, składając dobrowolną ofiarę na potrzeby kościoła. Można też nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5 zł na pomoc biednym dzieciom.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 181, anonimowa; po 100 zł – Lubecka Janina nr 325; po 50 zł – Baran Janina nr 114, Owsiana Janina nr 412. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.