1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św. Przypominamy też, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc misjonarzom, szczególnie polskim. Obecnie w wielu krajach świata pracuje ponad 2 tyś. polskich misjonarzy, duchownych i świeckich.

2. We wtorek 19.03 przypada Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin Ks. Abp seniora Józefa Michalika, oraz Ojca św. seniora Benedykta XVI solenizantów polecamy w modlitwie. O modlitwę również prosi wszystkich parafian Ks. Proboszcz w dniu jego imienin. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 1700, podczas której będziemy się modlić we wszystkich wspomnianych wyżej intencjach.

3. W środę o godz. 1700 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W piątek o godz. 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św.

5. W przyszłą niedziela o godz. 15.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie Akcja Katolicka. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na tę niedzielę prosimy parafian z nr od 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł na prace przy kościele.

7. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli po 200 zł: Organ Jan nr 12, z nr 337, z nr 339a, Kosobucki Janusz, z nr 430, z nr 541 oraz na konto parafialne Szerszeń Mieczysław nr 154; po 100 zł: z nr 65, Baran Andrzej nr 93, Potoczny Marian nr 321, z nr 565, Potoczny Antoni nr 567, z nr 623. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Wpłynęły pierwsze ofiary na światło i kwiaty do Bożego Grobu: po 100 zł – róże Niepokalanego Serca NMP i św. Józefa. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy i dalsze ofiary na ten cel.