1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc misjonarzom, szczególnie polskim. Obecnie w wielu krajach świata pracuje ponad 2 tys. polskich misjonarzy, duchownych i świeckich. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W środę przypada święto św. Kazimierza Królewicza. O 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W pierwszy czwartek o 16.30 będzie spowiedź św. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina Święta, podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O 15.30 będzie spowiedź św. O 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O 17.00 będzie Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB z Lourdes.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża św. Józefa. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 541-560, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

8. We wtorek, piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – Gładysz Zygmunt nr 77, 100zł – Kuś Maria nr 117, z nr 137, z nr 307. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Miną kolejny miesiąc składania ofiar na spłatę długu. Do tej pory złożono 108 ofiar i 300zł – 1 ofiara, po 200zł – 91 ofiar, 150zł – 1 ofiara i po 100zł – 15 ofiar. Prosimy więc o szybsze, w miarę możliwości, składanie ofiar, by dług szybciej się zmniejszał.

10. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”.