1. Przypominamy, że dziś przeżywamy dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc temu kościołowi.

2. Jutro, 8.12 przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy do licznego udziału we Mszach św., które odprawiane będą rano o 9.00 oraz wieczorem o 17.00. Godzinki przed Mszą św. o 9.00 śpiewać będzie róża MB Bolesnej.

3. W tym tygodniu Godzinki przed roratami śpiewać będą następujące róże: wtorek – MB Różańcowej, środa – Ofiarowania NMP, czwartek – Niepokalanego Poczęcia NMP, piątek – Św. Rodziny, sobota – MB Gromnicznej.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego, prosimy o hojniejsze ofiary.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 301-320, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. We wtorek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00, w środę, czwartek i piątek Msza św. będzie wieczorem o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 181, Najdecki Sylwester, Najdecki Zbigniew oraz na konto parafialne Gładysz Zofia nr 85 i Mikoś Krystyna, 100zł – z nr 594 oraz 100zł za 2014r. – Lubecki Jan nr 90; 80zł – parafianie z nr 281-300. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W zakrystii można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5zł jako ofiarę na pomoc biednym dzieciom.

9. Na czwartek na Mszę św. roratnią zapraszamy młodzież gimnazjalną kl. III, która po Mszy św. będzie miała spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.