1. Przypominamy, że dziś przeżywamy dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc temu kościołowi.

2. We wtorek, 08.12, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy do licznego udziału we Mszach św., które odprawiane będą rano o 9.00 oraz wieczorem o 17.00. Godzinki przed Mszą św. o 9.00 śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Na Mszę św. o 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia medalików i wręczenia ich dzieciom.

3. W tym tygodniu Godzinki przed Roratami śpiewać będą następujące róże: poniedziałek – Matki Kościoła, środa – MB Nieustającej Pomocy, czwartek – MB Szkaplerznej, piątek – MB Zielnej, sobota – MB Częstochowskiej.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Na Sumie będzie obrzęd zapalenia świecy jubileuszowej. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 626-645. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 606-625 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 10zł na potrzeby kościoła.

6. W poniedziałek i piątek Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w pozostałe dni, oprócz wtorku, Msza św. będzie o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – Bednarz Zbigniew, z nr 245, po 100zł – Barć Czesław, Bulewicz Aneta, z nr 607a, Fil Tomasz nr 611, Herbut Antoni oraz na konto parafialne Siwiecki Grzegorz. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W zakrystii można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5zł na pomoc biednym dzieciom. W zakrystii można też nabywać opłatki składając dobrowolną ofiarę.