1. Przypominamy, że dziś przeżywamy dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie, dlatego po wszystkich Mszach św., przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które przeznaczone będą na pomoc temu Kościołowi.

2. Zapraszamy do liczniejszego udziału w Roratach i śpiewania Godzinek przed Roratami.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymaria śpiewać będzie róża M.B. Częstochowskiej. Po Sumie w Sali Domu Parafialnego będzie zebrani Rady Parafialnej, które będzie podsumowaniem tego roku. Prosimy więc wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. 606-625. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 584-605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 20 zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie rano o godz. 7.00 i wieczorem o 17.00.

6. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, którą na remont kaplicy złożył Czopor Janusz.

7. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5 zł na pomoc biednym dzieciom.