1. Dziś o godz. 15.00 pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nich Msza św. Przypominamy, że dziś przed kościołem przedstawiciele Komitetu budowy Kościoła z parafii Moszczany koło Radymna rozprowadzają cegiełki o różnych nominałach, a złożone ofiary będą przeznaczone na dokończenie budowy kościoła.

2. We wtorek początek Nowenny przed uroczystością św. Józefa.

3. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4. Słyszeliśmy o zaleceniu Ks. Abpa, aby w każdej parafii w każdy czwartek odbywała się adoracja eucharystyczna, najpierw jako przygotowanie do kanonizacji bł. Jana Pawła II, a po kanonizacji – jako dziękczynienie. Dlatego zaczynając od tego czwartku, godzinę przed Mszą św. wieczorną będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do rozpoczęcia Mszy św. Zachęcamy do uczestnictwa w tej adoracji, jest to bowiem okazja do przedstawienia Bogu wszystkich spraw swojego życia i do modlitwy w różnych intencjach, a szczególnie w intencji Ojca św. Franciszka w pierwszą rocznicę jego wyboru na Stolicę Piotrową.

5. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.

6. Przyszła, 2 Niedz. Wlk. Postu, „Ad Gentes” przeżywana będzie jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Obecnie na krańcach świata posługuje 2015 misjonarek i misjonarzy z Polski. Są to kapłani diecezjalni, bracia i kapłani przynależący do różnych zgromadzeń, siostry zakonne oraz osoby świeckie. Hasło tegoroczne to „Razem z misjonarzami głosimy Chrystusa”. Po wszystkich Mszach św. zbierane będą przed kościołem do puszek ofiary wspomagające „Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes”. Można też wysłać sms-y na numer 72032, które również wspomogą to dzieło. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. O godz. 15.00 będą Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża MB Gromnicznej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 221-240. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 201-220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. W poniedziałek Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

9. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok – po 200 zł – z nr. 382 i Czopor Zdzisław nr 440; po 100 zł – Szerszeń Maria nr 189, Szerszeń Józef nr 262 i z nr. 543; za obecny rok: po 200 zł – Toczek Władysław, Baraniewicz Marek, Gładysz Janusz nr 388b, Najdecki Zbigniew, Chryń Wojciech nr 497; po 100 zł – Lubecka Bożena nr 433a, 125 zł – parafianie sprzątający kościół z nr. od 181-200. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.