1. Dziś o godz. 15.00 będzie pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś przed kościołem młodzież gimnazjalna zbiera ofiary na ratowanie zdrowia i życia dzieci z Sudanu Południowego.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. Po Mszy św. Pan Organista zaprasza chórzystów na próbę chóru.

4. Przyszłą niedzielę jako pierwszą niedzielę miesiąca marca będziemy przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po Prymarii adorować będzie róża MB Gromnicznej, a po Sumie róża św. Jana z Dukli. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Niedziela ta nosi nazwę „Ad Gentes”- jest to dzień solidarności, modlitwy i postu w intencji misjonarzy – po wszystkich Mszach św. zbierane będą przed kościołem do puszek ofiary wspomagające to dzieło misyjne.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 521-540, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W poniedziałek i czwartek Msze św. odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 146, Lubecki Tadeusz nr 270, Wasiak Stefania, Jedynak Orest, z nr 565, z nr 667a oraz na konto parafialne Szerszeń Ewa nr 88a, 100zł – z nr 413, 80zł – parafianie z nr od 501-520 oraz za ubiegły rok 200zł – anonimowa, 100zł – Barć Czesław i z nr 623. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Wpłynęła pierwsza ofiara na światło i kwiaty do Bożego Grobu – 100zł ofiarowała róża Niepokalanego serca NMP. „Bóg zapłać” za tę ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.